KuponperestV2
2 Şubat Pazar · 15:00
Toulouse
1-1Maç sonucu · İY 0-1
OGC Nice

Kuponperest analizi

TOU%40Beraberlik%30ONI%30

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven57/100Orta riskModel uyumu 58%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,20, OGC Nice 0,99).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

0,99

Toplam beklenen gol

2,18

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, OGC Nice 1616.
  • Toulouse iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1616).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Toulouse 1633.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,20, OGC Nice 0,99).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,20, OGC Nice 0,99).
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Toulouse son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Toulouse — OGC Nice · Kuponperest