7 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
TOU%48Beraberlik%28NAN%24
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven59/100Orta riskModel uyumu 60%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,36, Nantes 0,94).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,36
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,31
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Nantes 1500.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1627 — 1500).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Toulouse 1627.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,36, Nantes 0,94).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,36, Nantes 0,94).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).