3 Eylül Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
TOU%52Beraberlik%27CFO%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%79
Güven64/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Clermont Foot 63 1620.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,57
Beklenen gol (dep.)
0,80
Toplam beklenen gol
2,37
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Clermont Foot 63 1620.
- Toulouse iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1649 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Clermont Foot 63 1620, Toulouse 1649.
- Clermont Foot 63 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,57, Clermont Foot 63 0,80).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Toulouse 1,57, Clermont Foot 63 0,80).
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Clermont Foot 63 son 30 maçta maç başına 0,70 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Toulouse son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Clermont Foot 63 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).