31 Ocak Çarşamba · 19:30
Kuponperest analizi
THO%33Beraberlik%28BRE%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven63/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Tottenham Hotspur 1590.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
2,99
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Brentford 1690.
- Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1690).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Tottenham Hotspur 1590.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,43, Brentford 1,56).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,43, Brentford 1,56).
- Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).