KuponperestV2
15 Nisan Cumartesi · 15:15
Tottenham Hotspur
2-3Maç sonucu · İY 1-1
Bournemouth

Kuponperest analizi

THO%30Beraberlik%26BOU%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%58
Güven60/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Bournemouth için beklenen gol: 1,89.
  • Deplasmanda maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,50

Beklenen gol (dep.)

1,89

Toplam beklenen gol

3,38

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Bournemouth 1718.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1718).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1718, Tottenham Hotspur 1582.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,50, Bournemouth 1,89).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,50, Bournemouth 1,89).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Tottenham Hotspur — Bournemouth · Kuponperest