KuponperestV2
3 Eylül Pazar · 18:30
Torino
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Genoa CFC

Kuponperest analizi

TOR%46Beraberlik%24GCF%30

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%79
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Torino için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,56

Beklenen gol (dep.)

1,10

Toplam beklenen gol

2,66

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1582, Genoa CFC 1579.
  • Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1579).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Torino 1582.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,56, Genoa CFC 1,10).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,56, Genoa CFC 1,10).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Torino son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Genoa CFC · Kuponperest