21 Ağustos Pazartesi · 18:30
Kuponperest analizi
TOR%44Beraberlik%22CCA%34
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%64
Güven56/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Cagliari Calcio 1,52).
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
3,38
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1582, Cagliari Calcio 1563.
- Torino iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1582 — 1563).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1563, Torino 1582.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Cagliari Calcio 1,52).
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,86, Cagliari Calcio 1,52).
- Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,80 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Torino son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- Torino son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).