KuponperestV2
21 Aralık Cumartesi · 15:00
Torino
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

TOR%28Beraberlik%21BFC%51

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%55
Güven50/100Yüksek riskModel uyumu 63%

Neden?

  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,22

Beklenen gol (dep.)

2,00

Toplam beklenen gol

3,22

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Bologna FC 1909 1676.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1676).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, Torino 1585.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,22, Bologna FC 1909 2,00).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,22, Bologna FC 1909 2,00).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Bologna FC 1909 · Kuponperest