18 Nisan Cuma · 17:00
Kuponperest analizi
SWA%28Beraberlik%36HUL%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%84
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 89%
Neden?
- Swansea City kalesini maçların %30'inde, Hull City %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %84'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,40 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
0,40
Beklenen gol (dep.)
0,54
Toplam beklenen gol
0,94
En olası skor
0-0
%39
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Swansea City 1542, Hull City 1480.
- Swansea City iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1480).
- Simülasyonların %48'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hull City 1480, Swansea City 1542.
- Hull City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 0,94 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 0,40, Hull City 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %8'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %62.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 0,94 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 0,40, Hull City 0,54).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,13 gol yedi.
- Hull City son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 0,00 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven75/100Yüksek risk
- Swansea City son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Hull City son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 0,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %16'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).