10 Şubat Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
SWE%46Beraberlik%251FC%29
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%86
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 87%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,86, 1. FC Heidenheim 1846 1,52).
- SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
Beklenen gol (ev)
1,86
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
3,38
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SV Werder Bremen 1603, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- SV Werder Bremen iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1487).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, SV Werder Bremen 1603.
- 1. FC Heidenheim 1846 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,86, 1. FC Heidenheim 1846 1,52).
- SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SV Werder Bremen 1,86, 1. FC Heidenheim 1846 1,52).
- SV Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,81 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- SV Werder Bremen son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- SV Werder Bremen son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).