9 Mayıs Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
SUN%25Beraberlik%30MUN%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven64/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Sunderland 1571.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,74
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
1,96
En olası skor
0-1
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sunderland 1571, Manchester United 1673.
- Sunderland iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 0,86 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1571 — 1673).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Sunderland 1571.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (Sunderland 0,74, Manchester United 1,22).
- Sunderland son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (Sunderland 0,74, Manchester United 1,22).
- Sunderland son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,87 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Sunderland son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Sunderland son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).