KuponperestV2
22 Nisan Pazar · 13:30
Stoke City
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Burnley

Kuponperest analizi

SCI%64Beraberlik%21BUR%15

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1620, Burnley 1456.
  • Stoke City iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,41

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

3,55

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1620, Burnley 1456.
  • Stoke City iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1456).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Stoke City 1620.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Stoke City 2,41, Burnley 1,14).
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (Stoke City 2,41, Burnley 1,14).
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Stoke City son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Stoke City son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Stoke City — Burnley · Kuponperest