KuponperestV2
27 Mayıs Cumartesi · 21:00
Stade Rennais
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Monaco

Kuponperest analizi

SRE%53Beraberlik%19MON%28

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%87
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Stade Rennais için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,08

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Monaco 1741.
  • Stade Rennais iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1741).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1741, Stade Rennais 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,08, Monaco 1,15).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais 2,08, Monaco 1,15).
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Stade Rennais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade Rennais — Monaco · Kuponperest