KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 21:00
Stade Rennais FC 1901
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Toulouse

Kuponperest analizi

SRE%55Beraberlik%21TOU%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%63
Güven58/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,10.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,10

Beklenen gol (dep.)

1,28

Toplam beklenen gol

3,38

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Toulouse 1633.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1633).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,10, Toulouse 1,28).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,10, Toulouse 1,28).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Rennais FC 1901 — Toulouse · Kuponperest