6 Nisan Pazar · 18:15
Kuponperest analizi
REN%70Beraberlik%15AJA%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%60
Güven63/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 3,08.
- İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
- AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,08
Beklenen gol (dep.)
1,11
Toplam beklenen gol
4,19
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, AJ Auxerre 1576.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %76'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1576).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Stade Rennais FC 1901 1707.
- AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven69/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 3,08, AJ Auxerre 1,11).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven69/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 3,08, AJ Auxerre 1,11).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).