KuponperestV2
5 Aralık Çarşamba · 19:00
Stade de Reims
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Kuponperest analizi

SDE%28Beraberlik%28TOU%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven64/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

1,58

Toplam beklenen gol

2,71

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Toulouse 1627.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1627).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Stade de Reims 1527.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Toulouse 1,58).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Toulouse 1,58).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade de Reims — Toulouse · Kuponperest