23 Nisan Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
SDE%31Beraberlik%28RST%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven60/100Orta riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Stade de Reims 1527.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,19
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
2,61
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, RC Strasbourg 1620.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Stade de Reims 1527.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,19, RC Strasbourg 1,42).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,61 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,19, RC Strasbourg 1,42).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,61 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).