29 Mart Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
SDE%28Beraberlik%27ODE%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven65/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Stade de Reims 1527.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
1,29
Toplam beklenen gol
2,38
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Olympique de Marseille 1707.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1707).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Stade de Reims 1527.
- Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,09, Olympique de Marseille 1,29).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,09, Olympique de Marseille 1,29).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Olympique de Marseille son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).