3 Kasım Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
SDE%24Beraberlik%24MON%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Stade de Reims 1527.
- Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,13
Beklenen gol (dep.)
1,75
Toplam beklenen gol
2,88
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Monaco 1736.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1736).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Stade de Reims 1527.
- Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Monaco 1,75).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Monaco 1,75).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).