14 Aralık Cumartesi · 23:00
Kuponperest analizi
SDR%28Beraberlik%26ASM%47
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven66/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade de Reims 1527.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,17
Beklenen gol (dep.)
1,50
Toplam beklenen gol
2,67
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Monaco 1707.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1707).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade de Reims 1527.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,17, Monaco 1,50).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,17, Monaco 1,50).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).