28 Ekim Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
SDE%25Beraberlik%30LOR%44
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%68
Güven61/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,78, Lorient 1,17).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,78
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
1,95
En olası skor
0-1
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Lorient 1624.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1624).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Stade de Reims 1527.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,78, Lorient 1,17).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,78, Lorient 1,17).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).