7 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
SDE%21Beraberlik%26LOS%53
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Stade de Reims 1527.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,71
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
2,04
En olası skor
0-1
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Lille OSC 1750.
- Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1750).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, Stade de Reims 1527.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,71, Lille OSC 1,33).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 0,71, Lille OSC 1,33).
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Yüksek risk
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).