2 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
SBR%38Beraberlik%25TOU%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%51
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 90%
Neden?
- Toulouse için beklenen gol: 1,67.
- Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Stade Brestois 29 iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,71
Beklenen gol (dep.)
1,67
Toplam beklenen gol
3,38
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Toulouse 1649.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1649).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, Stade Brestois 29 1608.
- Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,71, Toulouse 1,67).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).