KuponperestV2
3 Haziran Cumartesi · 21:00
Stade Brestois 29
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Stade Rennais

Kuponperest analizi

SBR%35Beraberlik%23SRE%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven59/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Stade Brestois 29 1608.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,41

Beklenen gol (dep.)

1,62

Toplam beklenen gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Stade Rennais 1620.
  • Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Stade Brestois 29 1608.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,41, Stade Rennais 1,62).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,41, Stade Rennais 1,62).
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade Brestois 29 — Stade Rennais · Kuponperest