10 Mayıs Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
SBR%48Beraberlik%28SDE%23
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%79
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,44, Stade de Reims 0,90).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
0,90
Toplam beklenen gol
2,34
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Stade de Reims 1527.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1527).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Stade Brestois 29 1608.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,44, Stade de Reims 0,90).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 1,44, Stade de Reims 0,90).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).