7 Nisan Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
SBR%65Beraberlik%20MET%15
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%85
Güven78/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Metz 1427.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,70
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,88
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Metz 1427.
- Stade Brestois 29 iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1608 — 1427).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Stade Brestois 29 1608.
- Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,70, Metz 1,18).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Stade Brestois 29 2,70, Metz 1,18).
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven69/100Orta risk
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).