KuponperestV2
28 Ekim Pazar · 20:30
SSC Napoli
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Kuponperest analizi

SNA%40Beraberlik%24ROM%36

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%79
Güven58/100Orta riskModel uyumu 53%

Neden?

  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,38.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,38

Beklenen gol (dep.)

1,22

Toplam beklenen gol

2,60

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Roma 1822.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1822).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1822, SSC Napoli 1791.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,38, Roma 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,38, Roma 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SSC Napoli — Roma · Kuponperest