25 Ağustos Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
SNA%41Beraberlik%23BFC%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 1,51.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,51
Beklenen gol (dep.)
1,56
Toplam beklenen gol
3,07
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Bologna FC 1909 1676.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1676).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, SSC Napoli 1761.
- Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,51, Bologna FC 1909 1,56).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,51, Bologna FC 1909 1,56).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).