KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 18:00
SSC Napoli
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Bologna FC 1909

Kuponperest analizi

SNA%41Beraberlik%22BFC%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%76
Güven65/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

3,07

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Bologna FC 1909 1676.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1676).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1676, SSC Napoli 1761.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,51, Bologna FC 1909 1,56).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,51, Bologna FC 1909 1,56).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SSC Napoli — Bologna FC 1909 · Kuponperest