29 Aralık Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
SNA%61Beraberlik%20BOL%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven57/100Orta riskModel uyumu 69%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 2,29.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Bologna deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,29
Beklenen gol (dep.)
1,13
Toplam beklenen gol
3,42
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Bologna 1620.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bologna 1620, SSC Napoli 1791.
- Bologna deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,29, Bologna 1,13).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,29, Bologna 1,13).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Bologna son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Bologna son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).