31 Ağustos Cumartesi · 22:30
Kuponperest analizi
SPO%22Beraberlik%21FCP%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%90
Güven63/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Porto için beklenen gol: 2,08.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,95
Beklenen gol (dep.)
2,08
Toplam beklenen gol
3,03
En olası skor
0-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Porto 1717.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1717).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,95, Porto 2,08).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,95, Porto 2,08).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).