18 Nisan Cuma · 22:30
Kuponperest analizi
SPO%57Beraberlik%20MOR%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven48/100Orta riskModel uyumu 63%
Neden?
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,25.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Moreirense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,25
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
3,47
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Moreirense 1528.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1528).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Moreirense deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,25, Moreirense 1,22).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,25, Moreirense 1,22).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Moreirense son 10 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,47 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).