5 Ekim Cumartesi · 22:30
Kuponperest analizi
SPO%63Beraberlik%21CAS%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven62/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Casa Pia 1457.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,02
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
2-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Casa Pia 1457.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1457).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Casa Pia 1457, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Casa Pia deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,02, Casa Pia 0,85).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,02, Casa Pia 0,85).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Casa Pia son 10 maçta maç başına 0,46 gol attı, 2,11 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Casa Pia son 10 maçının %20'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).