17 Mayıs Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
SCB%16Beraberlik%18BEN%67
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%74
Güven46/100Orta riskModel uyumu 52%
Neden?
- Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 2,42.
- Deplasmanda maç başına 3,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Braga iç sahada maç başına 1,25 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
0,89
Beklenen gol (dep.)
2,42
Toplam beklenen gol
3,31
En olası skor
0-2
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1512, Sport Lisboa e Benfica 1666.
- Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1512 — 1666).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1666, Sporting Clube de Braga 1512.
- Sport Lisboa e Benfica deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
- Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 0,89, Sport Lisboa e Benfica 2,42).
- Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son 9 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,04 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 0,89, Sport Lisboa e Benfica 2,42).
- Sporting Clube de Braga son 9 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,32 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son 9 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,04 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son maçlarının %44'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Sporting Clube de Braga son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
- Sport Lisboa e Benfica son 9 maçının %56'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).