29 Eylül Pazar · 22:30
Kuponperest analizi
SCB%59Beraberlik%22RIO%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven57/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Rio Ave 1446.
- Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,84
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,66
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Rio Ave 1446.
- Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1535 — 1446).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Sporting Clube de Braga 1535.
- Rio Ave deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven44/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,84, Rio Ave 0,82).
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven44/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,84, Rio Ave 0,82).
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Rio Ave son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).