14 Eylül Cumartesi · 22:30
Kuponperest analizi
BEN%40Beraberlik%27CD %33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%79
Güven53/100Orta riskModel uyumu 59%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,14, CD Santa Clara 1,05).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,14
Beklenen gol (dep.)
1,05
Toplam beklenen gol
2,20
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, CD Santa Clara 1620.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1620).
- Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sport Lisboa e Benfica 1675.
- CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven40/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,14, CD Santa Clara 1,05).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven40/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,14, CD Santa Clara 1,05).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).