4 Mayıs Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
SPA%18Beraberlik%22TWE%60
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır%60
Güven47/100Yüksek riskModel uyumu 64%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Twente '65 1622, Sparta Rotterdam 1481.
- Twente '65 deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,03
Beklenen gol (dep.)
2,20
Toplam beklenen gol
3,24
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sparta Rotterdam 1481, Twente '65 1622.
- Sparta Rotterdam iç sahada oynadığı 6 maçın %17'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1481 — 1622).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Twente '65 1622, Sparta Rotterdam 1481.
- Twente '65 deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Sparta Rotterdam 1,03, Twente '65 2,20).
- Sparta Rotterdam son 10 maçta maç başına 1,52 gol attı, 2,47 gol yedi.
- Twente '65 son 10 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Sparta Rotterdam 1,03, Twente '65 2,20).
- Sparta Rotterdam son 10 maçta maç başına 1,52 gol attı, 2,47 gol yedi.
- Twente '65 son 10 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Sparta Rotterdam son maçlarının %10'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Sparta Rotterdam son 10 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Twente '65 son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).