KuponperestV2
7 Ekim Pazar · 20:30
SPAL 2013 Ferrara
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Inter

Kuponperest analizi

S20%11Beraberlik%15INT%74

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%67
Güven66/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Inter için beklenen gol: 3,44.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,71

Beklenen gol (dep.)

3,44

Toplam beklenen gol

4,15

En olası skor

0-3

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Inter 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %5'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %8'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%74
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Inter 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %87'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,71, Inter 3,44).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,71, Inter 3,44).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SPAL 2013 Ferrara — Inter · Kuponperest