KuponperestV2
1 Aralık Cumartesi · 15:00
SPAL 2013 Ferrara
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Empoli

Kuponperest analizi

S20%28Beraberlik%28EMP%43

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%62
Güven60/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,29, Empoli 1,89).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

Beklenen gol (ev)

1,29

Beklenen gol (dep.)

1,89

Toplam beklenen gol

3,19

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Empoli 1507.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1507).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,29, Empoli 1,89).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,29, Empoli 1,89).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SPAL 2013 Ferrara — Empoli · Kuponperest