KuponperestV2
4 Ocak Cumartesi · 18:00
Southampton
0-5Maç sonucu · İY 0-1
Brentford

Kuponperest analizi

SOU%13Beraberlik%23BRE%63

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%87
Güven83/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Southampton 1366.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,91

Beklenen gol (dep.)

2,15

Toplam beklenen gol

3,06

En olası skor

0-2

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%13
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Brentford 1690.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1366 — 1690).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Southampton 1366.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,91, Brentford 2,15).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,25 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,91, Brentford 2,15).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,25 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven66/100Orta risk
  • Southampton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).