KuponperestV2
28 Nisan Cumartesi · 15:00
Southampton
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Bournemouth

Kuponperest analizi

SOU%58Beraberlik%18BOU%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven63/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Southampton için beklenen gol: 2,97.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,97

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

4,24

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Bournemouth 1671.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1366 — 1671).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Southampton 1366.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,97, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,97, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Southampton — Bournemouth · Kuponperest