KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 20:00
SM Caen
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Stade Rennais

Kuponperest analizi

SCA%23Beraberlik%24SRE%54

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven45/100Orta riskModel uyumu 36%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, SM Caen 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,79

Beklenen gol (dep.)

1,61

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Stade Rennais 1620.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, SM Caen 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,79, Stade Rennais 1,61).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,79, Stade Rennais 1,61).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
SM Caen — Stade Rennais · Kuponperest