KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 20:00
SM Caen
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Amiens

Kuponperest analizi

SCA%35Beraberlik%34AMI%30

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%81
Güven54/100Orta riskModel uyumu 64%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,07 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,05, Amiens 1,02).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,05

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

2,07

En olası skor

1-1

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Amiens 1620.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven44/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, SM Caen 1620.
  • Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,07 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,05, Amiens 1,02).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,07 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,05, Amiens 1,02).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
SM Caen — Amiens · Kuponperest