7 Mart Pazar · 03:00
Kuponperest analizi
SEV%38Beraberlik%25RSO%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,57.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Sevilla iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,56
Beklenen gol (dep.)
1,57
Toplam beklenen gol
3,13
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Real Sociedad de Fútbol 1636.
- Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1636).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1636, Sevilla 1587.
- Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,56, Real Sociedad de Fútbol 1,57).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,56, Real Sociedad de Fútbol 1,57).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,92 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).