KuponperestV2
24 Şubat Pazartesi · 21:00
Sevilla
1-1Maç sonucu · İY 1-0
RCD Mallorca

Kuponperest analizi

SEV%49Beraberlik%25RMA%26

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven62/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, RCD Mallorca 1582.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

0,94

Toplam beklenen gol

2,55

En olası skor

1-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, RCD Mallorca 1582.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1582).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Sevilla 1589.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,61, RCD Mallorca 0,94).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,61, RCD Mallorca 0,94).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Sevilla — RCD Mallorca · Kuponperest