KuponperestV2
6 Nisan Pazar · 17:15
Sevilla
1-2Maç sonucu · İY 1-1
Club Atlético de Madrid

Kuponperest analizi

SEV%28Beraberlik%22ATL%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven67/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1604.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

1,68

Toplam beklenen gol

2,88

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1604, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1792).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1604.
  • Club Atlético de Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,20, Club Atlético de Madrid 1,68).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,20, Club Atlético de Madrid 1,68).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven60/100Orta risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).