KuponperestV2
4 Ocak Perşembe · 19:15
Sevilla
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Athletic Club

Kuponperest analizi

SEV%41Beraberlik%27ACL%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%59
Güven58/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Sevilla 1587.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,43

Beklenen gol (dep.)

1,15

Toplam beklenen gol

2,58

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Athletic Club 1633.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1587 — 1633).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Sevilla 1587.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,43, Athletic Club 1,15).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,43, Athletic Club 1,15).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Sevilla — Athletic Club · Kuponperest