KuponperestV2
15 Şubat Cuma · 21:00
SD Eibar
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Getafe

Kuponperest analizi

SEI%39Beraberlik%33GET%28

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%77
Güven64/100Orta riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,55 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,96, Getafe 0,59).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,96

Beklenen gol (dep.)

0,59

Toplam beklenen gol

1,55

En olası skor

0-0

%21

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Eibar 1620, Getafe 1597.
  • SD Eibar iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 0,79 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1597).
  • Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, SD Eibar 1620.
  • Getafe deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,55 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,96, Getafe 0,59).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %21'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%77
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,55 beklenen gol hesaplıyor (SD Eibar 0,96, Getafe 0,59).
  • SD Eibar son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,60 gol yedi.
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SD Eibar son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • SD Eibar son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
SD Eibar — Getafe · Kuponperest