KuponperestV2
19 Ağustos Cumartesi · 18:30
Schalke 04
2-0Maç sonucu · İY 1-0
RB Leipzig

Kuponperest analizi

S04%31Beraberlik%36RLE%33

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%75
Güven40/100Yüksek riskModel uyumu 0%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,21 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, RB Leipzig 0,52).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,69

Beklenen gol (dep.)

0,52

Toplam beklenen gol

1,21

En olası skor

0-0

%30

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1596, RB Leipzig 1709.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1596 — 1709).
  • Simülasyonların %43'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1709, Schalke 04 1596.
  • RB Leipzig deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%25
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,21 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, RB Leipzig 0,52).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %13'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%75
Güven40/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,21 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,69, RB Leipzig 0,52).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,56 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,07 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%27
Güven48/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • RB Leipzig son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %21'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Schalke 04 — RB Leipzig · Kuponperest