KuponperestV2
2 Eylül Pazar · 18:00
Schalke 04
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Hertha

Kuponperest analizi

S04%43Beraberlik%24HER%33

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%89
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 2,11, Hertha 1,47).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,18 gol attı, 2,89 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

Beklenen gol (ev)

2,11

Beklenen gol (dep.)

1,47

Toplam beklenen gol

3,58

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1615, Hertha 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1615 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1615.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 2,11, Hertha 1,47).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,18 gol attı, 2,89 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 2,11, Hertha 1,47).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,18 gol attı, 2,89 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven42/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).